Op. Dr. Baran Kul

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

  • Medical aesthetic
  • Rhinoplasty
  • Breast Aesthetics
  • Face Lift
  • Spider Web Aesthetic
  • Hair Transplantation
  • Hair Treatments

Op. Dr. Baran Kul – Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı

 

Op. Dr. Baran Kul, 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olarak tıp yolculuğuna başlamıştır. Sağlık kariyerine 2005-2007 yılları arasında pratisyen hekim olarak zorunlu hizmetini tamamlayarak adım atmıştır.

 

2007 yılında, Dr. Baran Kul, Estetik ve Plastik Cerrahi alanına yönelerek İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde araştırma görevlisi olarak göreve başlamıştır. Mükemmeliyet arayışı, onu 2011-2012 yılları arasında dünyaca ünlü estetik cerrah Dr. Foad Nahai ile işbirliği yapmaya yönlendirmiştir; bu süreçte Miami Üniversitesi Plastik Cerrahi ve Atlanta Paces Estetik Cerrahi kliniğinde çalışmıştır.

 

2013 yılında, Dr. Baran Kul, Yunanistan ve Belçika’da başarılı bir şekilde geçtiği plastik cerrahi sınavları sonucunda saygın European Board Certification (EPOBRAS) sertifikasını almıştır. Küresel standartlara olan bağlılığını gösteren bir diğer önemli üyeliği ise Uluslararası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) üyeliğidir.

 

2016 yılından bu yana Op. Dr. Baran Kul, estetik ve plastik cerrahi alanında kapsamlı hizmetler sunarak, deneyimli ekibiyle birlikte hastalarına güvenilir ve etkili tedaviler sunmaya devam etmektedir.

 

Estetik ve sağlık alanında hem bilgi hem de uzmanlık sunan Op. Dr. Baran Kul, hastalarının en iyi hissetmelerini sağlamak adına estetik ve plastik cerrahi alanındaki derin bilgi ve uzmanlığını en üst düzeye çıkarmaktadır.

 

İletişim Bilgileri:

 

Telefon: +90 535 247 63 98

E-posta: info@coolestclinic.com

Medikal Estetik

ARZU ETTİĞİNİZ GÜZELLİĞE

COOLEST CLINIC

İLE ULAŞIN

Tüm operasyonlarında kalite standartlarına uygun, sertifikalı ve son teknoloji ekipmanlarla en kaliteli hastanelerde hizmet veren Coolest Clinic, aynı zamanda Türkiye Sağlık Bakanlığı ve çeşitli uluslararası platformlar tarafından rutin olarak denetlenip onaylanıyor.